Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Zacznij reklamować się na targiem.pl i zyskaj nowe możliwości!

Zacznij reklamować się na targiem.pl i zyskaj nowe możliwości!
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Nowoczesne narzędzie reklamowe: Targiem.pl to innowacyjny system reklamowy, który zapewnia efektywne promowanie Twojej firmy w przestrzeni cyfrowej. Dzięki wyświetlaniu reklam na głównej stronie serwisu, dotrzesz do szerokiej bazy potencjalnych klientów.


Optymalizacja kosztów: Nasz system reklamowy bazuje na samoregulującym mechanizmie, co oznacza, że reklamy są wyświetlane przez dłuższy okres, co przekłada się na ich większą skuteczność. Co więcej, na początku każdego miesiąca ceny reklam są niezwykle konkurencyjne, co czyni ten moment idealnym na inwestycję w kampanię reklamową.


Dynamiczna struktura cen: Każda zakupiona lub zarezerwowana oferta podnosi cenę dla następnych, zwiększając tym samym wartość Twojej reklamy i jej czas wyświetlania. To motywuje do szybkiego działania i reklamowania swojego produktu jak najszybciej!


Narzędzia do tworzenia atrakcyjnych opisów: Targiem.pl oferuje proste i intuicyjne narzędzia do tworzenia atrakcyjnych opisów produktów, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki nim, Twoje oferty będą bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów.


Osiąganie sukcesu w internecie: Wybierając targiem.pl, otwierasz swoją firmę na sukces w świecie internetu. Nasza platforma umożliwia Ci dotarcie do szerokiej grupy odbiorców i skuteczne promowanie Twojej oferty w cyfrowej przestrzeni.


Wykorzystaj te możliwości, które oferuje targiem.pl, i odkryj nowy wymiar efektywnej reklamy online!

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy