Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Wprowadzanie produktów do systemu i marża

Wprowadzanie produktów do systemu i marża
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Wprowadzanie produktów do systemu targiem.pl jest intuicyjne i elastyczne, z różnymi opcjami dostosowanymi do potrzeb użytkowników. Poniżej przedstawiamy podstawowe kroki, które należy podjąć, aby z powodzeniem wprowadzić produkty do systemu i zarządzać marżą.


1. Rejestracja i wprowadzanie produktów

Wprowadzanie produktów do systemu targiem.pl jest możliwe na kilka sposobów. Choć można wprowadzać produkty ręcznie, ta metoda nie jest zalecana ze względu na efektywność. Zamiast tego, produkty powinny być wprowadzane poprzez pliki Excel (.xls) lub za pomocą indywidualnego URL integracyjnego w formacie .csv, .xml lub .json.


Pliki integracyjne powinny zawierać informacje o cenie, stanie magazynowym, opisie, nazwie i walucie produktu. Przykładowy plik można pobrać w dziale "Moje Ogłoszenia". Można go uzupełnić ręcznie, dla wygody warto wprowadzić produkt testowy i ściągnąć .xls z przykładowym produktem.


2. Integracja automatyczna

Istnieje także możliwość pełnej, automatycznej integracji, która może być wykonana przez nas na specjalne zlecenie i za dodatkową opłatą. Alternatywą jest samodzielne przygotowanie znormalizowanego pliku zgodnie z regułami systemu i skonfigurowanie konta w dziale "Moje Konto".


3. Zarządzanie marżą

Aby umożliwić osiągnięcie zysku na sprzedaży, system targiem.pl umożliwia globalne ustawienie marży procentowej na wszystkie ceny. Produkty, stany magazynowe i ceny są aktualizowane kilka razy dziennie, co zapewnia aktualność danych.


4. Ustalanie terminów i widoczności oferty

Do każdego produktu można przypisać datę początkową i końcową, które określają okres, w którym oferta jest ważna i widoczna dla klientów. Oferta może również być niepubliczna, co oznacza, że produkt nie jest widoczny na rynku ofert i można go swobodnie modyfikować.


Wprowadzanie produktów do systemu targiem.pl i zarządzanie marżą jest procesem prostym i przejrzystym, dostosowanym do potrzeb użytkowników. Dzięki temu użytkownicy mogą skutecznie zarządzać swoją ofertą i osiągać zyski z transakcji na platformie.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy