Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Umowy i ich cykl życia

Umowy i ich cykl życia
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Umowa generowana będzie ze wzorca który przygotujemy i będzie uzupełniona jedynie o zarządzalne parametry.
Umowa posiada następujące stany w których może się znajdować - wygenerowana, zaakceptowana przez kupującego, zaakceptowana przez sprzedającego (wysłano pro formę), przekształcona w ofertę, zarchiwizowana przez kupującego, zarchiwizowana przez sprzedającego, zarchiwizowana przez system.
Umowa powinna zostać zaakceptowana przez strony w ciągu 30 dni od jej zawarcie. W przeciwnym razie zostanie zarchiwizowana przez system.
Umowa wchodzi w życie po opłaceniu faktury pro forma. Targiem.pl nie śledzi tego stanu i konsekwencji prawnych wynikający z opłacenia bądź nie opłacenia umowy, oraz z ego jak strony wywiązują się z jej postanowień. Dostarcza jedynie wzoru umowy który jest doskonalony w czasie rozwoju serwisu podobnie jak doskonalone są same mechanizmy negocjacji.
Targiem.pl w najlepszej wierze stara się pomagać stronom i dostarczać narzędzi do negocjacji, jednak same negocjacje, prawdziwość i rzetelność wykonywania jej zapisów należy do stron.
Targiem.pl stara się zabezpieczyć klienta pokazując najwięcej jak to możliwych informacji o kontrahencie w ramach usługi płatnej. Usługa bezpłatna nie ujawnia tożsamości kontrahenta aż do momentu pojawienia się umowy do zaakceptowania (w przypadku kupującego) lub zaakceptowanej przez kupującego umowy wraz z podglądem faktury pro forma.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy