Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Stany magazynowe i ceny

Stany magazynowe i ceny
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Stan magazynowy to kluczowa informacja dla sprzedawców i kupujących. Aby zapewnić aktualność i dokładność danych, targiem.pl oferuje różne opcje integracji z serwisem, dzięki którym można łatwo i skutecznie synchronizować stany magazynowe.

Jedną z opcji jest manualne wprowadzanie stanów magazynowych za pośrednictwem panelu sprzedawcy na targiem.pl. Dzięki temu sprzedawca ma pełną kontrolę nad swoimi danymi i może szybko wprowadzać zmiany w czasie rzeczywistym. Ta metoda jest szczególnie przydatna dla sprzedawców, którzy mają małą ilość produktów w swoim asortymencie.

Inną opcją jest automatyczna integracja z serwisem za pomocą pliku XML lub API. Dzięki tym rozwiązaniom, dane są pobierane bezpośrednio z systemu magazynowego sprzedawcy i automatycznie aktualizowane na targiem.pl. Ta opcja jest szczególnie przydatna dla sprzedawców, którzy mają duży asortyment produktów i potrzebują częstych aktualizacji stanów magazynowych.

Plik XML to format pliku, który umożliwia łatwą wymianę danych między różnymi systemami. Sprzedawca może skonfigurować plik XML zgodnie z wymaganiami targiem.pl i przesyłać go na serwer. Targiem.pl automatycznie pobiera plik XML i aktualizuje dane w swoim systemie.

API to interfejs programowania aplikacji, który umożliwia programistom dostęp do funkcjonalności serwisu. Sprzedawcy mogą skorzystać z API, aby pobierać i aktualizować dane z serwisu, takie jak stany magazynowe, bezpośrednio z ich systemów magazynowych.

Dzięki tym opcjom integracji, sprzedawcy mogą łatwo i szybko aktualizować stany magazynowe na targiem.pl, co pozwala na bardziej efektywną sprzedaż i zadowolenie klientów.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy