Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Philips Hair Styler BHA310/00 Klimatyzacja jonowa serii 3000, liczba poziomów grzania 3, 800 W, różowy

Philips Hair Styler BHA310/00 Klimatyzacja jonowa serii 3000, liczba poziomów grzania 3, 800 W, różowy
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Szukasz doskonałej jakości narzędzia do stylizacji włosów, które sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać pięknie i zdrowo? Philips Hair Styler BHA310/00 to idealny wybór dla Ciebie! Ta klimatyzacja jonowa z serii 3000 oferuje wiele zalet, które sprawią, że Twoje włosy będą wyglądać niesamowicie.

Pierwszą zaletą tego urządzenia jest jego liczba poziomów grzania. Dzięki trzem dostępnym poziomom możesz dostosować temperaturę do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz jedynie delikatnie wygładzić włosy, czy stworzyć trwałą i elegancką stylizację, Philips Hair Styler BHA310/00 pozwoli Ci na osiągnięcie odpowiedniego efektu.

Kolejną korzyścią płynącą z zakupu tego produktu jest jego moc - aż 800 W! Ta moc pozwoli Ci na szybkie i skuteczne stylizowanie włosów. Już nie będziesz musiał/a czekać wieczność na wyniki, teraz stylizacja będzie szybka i wygodna.

Dodatkowym atutem Philips Hair Styler BHA310/00 jest jego klimatyzacja jonowa. Dzięki temu Twoje włosy będą wolne od elektryzowania się i puszenia. Będziesz mógł/a cieszyć się pięknymi, gładkimi i lśniącymi włosami przez cały dzień.

Jednak to nie koniec korzyści, jakie oferuje Philips Hair Styler BHA310/00. Ten model występuje w pięknym, różowym kolorze, który dodaje mu uroku i sprawia, że korzystanie z niego to prawdziwa przyjemność. Teraz stylizacja włosów może być nie tylko efektywna, ale także przyjemna i kolorowa!

Dla sprzedawców z branży AGD/Higiena i pielęgnacja, Philips Hair Styler BHA310/00 może być doskonałym produktem do włączenia go do swojej oferty. Jego liczne zalety z pewnością przyciągną klientów i umożliwią Ci zwiększenie sprzedaży.

Jeśli szukasz miejsc, gdzie możesz nabyć Philips Hair Styler BHA310/00, warto zainteresować się hurtowniami, które oferują dropshipping. Hurtownie te są doskonałym rozwiązaniem dla sprzedawców, którzy nie mają możliwości przechowywania i wysyłania towarów. Wystarczy, że złożysz zamówienie u hurtownika, a on zajmie się dostarczeniem produktu bezpośrednio do Twojego klienta. To znacznie ułatwia proces sprzedaży i pozwala zaoszczędzić czas.

Platforma targiem.pl jest doskonałym rozwiązaniem dla sprzedawców, którzy chcą integrować hurtownie i sklepy w jednym API. Dzięki niej możesz łatwo i skutecznie zarządzać swoim asortymentem, prowadzić negocjacje w sprawie warunków dostawy, ceny i ilości. To znacznie ułatwia proces sprzedaży i pozwala na skuteczne zarządzanie swoim biznesem.

Nie czekaj dłużej i sięgnij po Philips Hair Styler BHA310/00. Ten wyjątkowy produkt sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać niesamowicie, a Ty będziesz mógł/a cieszyć się zwiększoną sprzedażą i zadowolonymi klientami. Hurtem.pl i targiem.pl to doskonałe rozwiązania dla sprzedawców, którzy chcą osiągnąć sukces w branży AGD/Higiena i pielęgnacja.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy