Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Patch cord SM SC/APC-SC duplex 9/125 2.0m ALANTEC - ALANTEC

Patch cord SM SC/APC-SC duplex 9/125 2.0m ALANTEC - ALANTEC
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Posiadanie patch cordów jednomodowych w swojej ofercie może być niezwykle korzystne dla sprzedawców, którzy specjalizują się w handlu produktami związanymi z technologią światłowodową. Patch cordy SM SC/APC-SC duplex 9/125 2.0m ALANTEC to doskonały przykład wysokiej jakości kabli, które mogą znaleźć zastosowanie w różnych branżach, takich jak telekomunikacja, sieci LAN i WAN, instalacje CCTV oraz FTTx.

Jednym z głównych atutów tych patch cordów jest ich niska tłumienność, która pozwala na niezakłóconą transmisję sygnałów optycznych na duże odległości. Dzięki temu są one idealnym rozwiązaniem dla sieci telekomunikacyjnych, gdzie niezawodność i stabilność połączeń są kluczowe. Ponadto, patch cordy te są wyposażone w ceramiczne ferule najwyższej jakości, co zapewnia nie tylko doskonałe połączenie, ale także długotrwałą trwałość.

Kolejną zaletą tych patch cordów jest zgodność z normami RoHS, co oznacza, że są one bezpieczne dla środowiska i nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Dzięki temu są one również popularne wśród klientów, którzy zwracają uwagę na ekologiczne produkty.

Patch cordy SM SC/APC-SC duplex 9/125 2.0m ALANTEC są dostępne w różnych konfiguracjach, takich jak złącza ST, SC i LC, co daje sprzedawcom możliwość dopasowania ich do potrzeb klientów. Ponadto, standardowe długości dostępne w sprzedaży (od 0,5 do 5 m) są wystarczające do większości zastosowań, jednak na życzenie istnieje możliwość wyprodukowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

Dla sprzedawców, którzy szukają możliwości poszerzenia swojej oferty o produkty związane z technologią światłowodową, platforma targiem.pl może być idealnym rozwiązaniem. Targiem.pl to innowacyjna platforma, która integruje hurtownie i sklepy w jednym API, umożliwiając sprzedawcom dostęp do szerokiego asortymentu produktów. Dzięki temu, sprzedawcy mogą łatwo znaleźć dostawców patch cordów jednomodowych oraz negocjować warunki takie jak termin dostawy, cena czy ilość.

Wnioski

Patch cordy SM SC/APC-SC duplex 9/125 2.0m ALANTEC są niezwykle wartościowym produktem, który może przynieść korzyści zarówno sprzedawcom, jak i klientom. Ich wysoka jakość, niska tłumienność i zgodność z normami RoHS sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem do sieci telekomunikacyjnych, LAN, WAN, instalacji CCTV oraz FTTx. Dlatego też, warto rozważyć posiadanie ich w swojej ofercie.

Dla sprzedawców, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o produkty związane z technologią światłowodową, platforma targiem.pl może być doskonałym rozwiązaniem. Dzięki integracji hurtowni i sklepów w jednym API, sprzedawcy mają dostęp do szerokiego asortymentu produktów i mogą łatwo negocjować warunki sprzedaży. Niezależnie od tego, czy chodzi o patch cordy jednomodowe, czy inne produkty, targiem.pl może pomóc sprzedawcom w zaspokojeniu potrzeb ich klientów i osiągnięciu sukcesu w handlu.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy