Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Negocjacje

Negocjacje
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Negocjacje są kluczowym elementem handlu B2B na platformie targiem.pl. Platforma umożliwia inicjowanie i prowadzenie negocjacji między kupującymi a dostawcami w intuicyjny i efektywny sposób. Przedstawiamy przewodnik, jak skutecznie prowadzić negocjacje na platformie targiem.pl, bazując na realnych przykładach.


1. Inicjowanie negocjacji

Negocjacje na rynku ofert na platformie targiem.pl zawsze inicjuje kupujący. Natomiast negocjacje na zamówieniu mogą zainicjować zarówno kupujący, jak i dostawca. Dostawcy mają do dyspozycji narzędzie, które podpowiada im zamówienia pasujące do ich ofert, co pozwala na szybkie i efektywne inicjowanie negocjacji.


2. Początek negocjacji

Negocjacje rozpoczynają się od wskazania oferty początkowej, adresu dostawy i dodatkowych wytycznych dotyczących umowy, które nie mogą być zmieniane w trakcie negocjacji. Każda ze stron ma możliwość modyfikacji parametrów i akceptowania swojej wersji.


3. Rodzaje negocjacji

Rozróżniamy dwa typy negocjacji: negocjacje rynkowe i negocjacje do zamówień.

Negocjacje rynkowe rozpoczynają się na rynku ofert i kończą stworzeniem umowy, gdy obie strony zaakceptują tę samą wersję negocjacji. Innymi słowy, jedna ze stron musi kliknąć "akceptuj" bez wprowadzania żadnych zmian.

Negocjacje do zamówień rozpoczynają się na podstawie stworzenia zamówienia przez kupującego. Mogą je zainicjować obie strony. Negocjacje te kończą się, gdy kupujący zaakceptuje zamówienie. Negocjacje stają się umową tylko wtedy, gdy aktualna wersja negocjacji jest zaakceptowana przez sprzedającego.


4. Negocjacje przy większej liczbie produktów

W sytuacji, gdy liczba produktów zamawianych przewyższa liczbę produktów oferowanych przez najtańszego dostawcę, zamówienie będzie uzupełnione o brakującą ilość z ofert kolejnych dostawców. Dostawcy mogą na bieżąco sprawdzać, czy ich oferta jest najtańsza, i w razie potrzeby dostosować ją tak, by była najkorzystniejsza cenowo dla kupującego.

Prowadzenie negocjacji na platformie targiem.pl to proces prosty i przejrzysty, który daje możliwość efektywnego zarządzania swoimi transakcjami. Z korzyścią dla obu stron, zarówno kupujących, jak i dostawców, platforma ułatwia komunikację i umożliwia szybkie zawieranie korzystnych umów handlowych.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy