Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Kocyko - szlafrok Junior Granatowy koc z rękawami

Kocyko - szlafrok Junior Granatowy koc z rękawami
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Kocyko-szlafrok Junior Granatowy koc z rękawami to doskonały produkt, który powinien znaleźć się w ofercie każdej hurtowni i sklepu internetowego. Dzięki swojej funkcjonalności i wygodzie staje się on nieodłącznym elementem wyposażenia dziecięcych sypialni.

Kocyko-szlafrok Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku szkolnym i przedszkolnym. Jego rozmiar i szerokie rękawy zapewniają pełną swobodę ruchu, co jest niezwykle istotne dla każdego dziecka. Dzięki temu, że ręce są wolne, maluch może jednocześnie cieszyć się ciepłem kocyka i wykonywać ulubione czynności, takie jak czytanie, rysowanie, gra w gry planszowe czy zabawa na konsoli. Dodatkowo, kocyko-szlafrok Junior posiada pojemną kieszeń na brzuchu, w której dziecko może przechowywać swoje skarby.

Niezwykła miękkość i ciepło polaru, z którego został wykonany kocyko-szlafrok, sprawiają, że jest to idealny towarzysz zarówno w domu, jak i podczas podróży czy zabawy na świeżym powietrzu. Gruby polar doskonale sprawdza się w chłodne dni jesieni i długie zimowe wieczory. Dzięki temu, maluch będzie zawsze w cieple, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Kocyko-szlafrok Junior doskonale sprawdzi się jako prezent dla dziecka, które lubi czytać, kolorować, rysować czy grać w gry. Dzięki temu, że ręce malucha są wolne, może on równocześnie korzystać ze swojego ulubionego tabletu, smartfona, pada do gier czy pilota do telewizora. Jest to również świetny pomysł na prezent dla małego domatora, który lubi ciepło i wygodę.

Dla sprzedawców, posiadanie Kocyko-szlafroka Junior w ofercie może przynieść wiele korzyści. Ten atrakcyjny i praktyczny produkt z pewnością przyciągnie uwagę klientów, zwłaszcza rodziców, którzy szukają czegoś wyjątkowego dla swojego dziecka. Ponadto, różnorodność zastosowań tego kocyka sprawia, że można go promować jako produkt uniwersalny, który znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach i okolicznościach.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, warto rozważyć integrację z platformą targiem.pl. Dzięki niej, będziesz miał dostęp do szerokiej gamy produktów oferowanych przez różne hurtownie, co pozwoli Ci poszerzyć swoją ofertę i zaoferować klientom większy wybór. Co więcej, dzięki zunifikowanemu zarządzaniu asortymentem, prowadzenie negocjacji warunków takich jak termin dostawy, cena czy ilość, stanie się znacznie prostsze i bardziej efektywne.

Kocyko-szlafrok Junior Granatowy koc z rękawami to produkt, który z pewnością przyciągnie uwagę klientów i zapewni im wygodę i ciepło. Dodanie go do swojej oferty to doskonały krok, który przyniesie korzyści zarówno klientom, jak i sprzedawcom. Nie zwlekaj więc i dołącz do grona tych, którzy oferują ten niezwykły produkt już dziś!

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy