Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AKCEPTUJĘ

Bissell Foot Window Assembly 1609654 Bossanova Blue, For CrosWave 17132

Bissell Foot Window Assembly 1609654 Bossanova Blue, For CrosWave 17132
zarejestruj się i negocjuj na targiem.pl
Chcesz poszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości akcesoria do odkurzaczy? Pragniesz zapewnić swoim klientom różnorodność produktów, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze? Rozważ dodanie do swojego asortymentu Bissell Foot Window Assembly 1609654 Bossanova Blue, przeznaczonego specjalnie dla modelu CrosWave 17132.

Ten produkt to doskonały przykład, jak wartościowy asortyment może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania Twoją ofertą i zwiększenia liczby zadowolonych klientów. Waga brutto wynosząca 0,226 kg i waga netto 0,113 kg świadczą o lekkiej konstrukcji, co pozwala na wygodne korzystanie z akcesorium podczas sprzątania.

Bissell Foot Window Assembly 1609654 Bossanova Blue to nie tylko wysoka jakość, ale także stylowy design. Kolor produktu, czyli Bossanova Niebieski, dodaje elegancji i nowoczesności Twojej ofercie. To idealny dodatek dla tych, którzy szukają nie tylko funkcjonalności, ale również estetycznego wyglądu swojego sprzętu.

Kompatybilność z modelem CrosWave 17132 gwarantuje, że ten produkt idealnie nadaje się dla Twoich klientów, którzy mają ten konkretny model odkurzacza. Dzięki temu staniesz się dostawcą niezbędnego asortymentu dla posiadaczy tego właśnie urządzenia.

Dodanie Bissell Foot Window Assembly 1609654 Bossanova Blue do swojej oferty przynosi wiele korzyści. Po pierwsze, zwiększa różnorodność Twojego asortymentu, co przyciąga większą liczbę klientów. Po drugie, oferując wysoką jakość, zyskujesz lojalność klientów, którzy będą polecać Twoje produkty innym. Po trzecie, stajesz się liderem w branży, oferując kompleksową gamę produktów do odkurzaczy.

Jeśli chcesz osiągnąć te korzyści, warto zwrócić uwagę na platformę targiem.pl. Dzięki niej masz łatwy dostęp do hurtowni i sklepów w jednym API, co pozwala na łatwe i elastyczne zarządzanie asortymentem. Możesz łatwo negocjować warunki takie jak termin dostawy, cena czy ilość, korzystając z jednej platformy.

Wnioski są jasne - Bissell Foot Window Assembly 1609654 Bossanova Blue to produkt, który powinien znaleźć się w Twojej ofercie. Nie tylko pozwoli Ci poszerzyć asortyment, ale również przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć zyski. Nie czekaj, dodaj go już teraz i zobacz, jak Twoje interesy rosną.

Negocjuj bezpośrednio

Twoja firma powinna posiadać narzędzie do sprawnego negocjowania umów które zautomatyzuje proces tworzenia asortymentu Twojego sklepu. Udostępniamy Ci połączenie z centralną bazą danych o asortymencie wszystkich hurtowni i producentów. Negocjuj! Oszczędzaj i pieniądze.

Wybierz najlepszą ofertę

Masz możliwość składania zamówień widocznych dla wszystkich dostawców i ustawienia pożądanej ceny maksymalnej. Czekaj na najlepsze indywidualne oferty indywidualne specjalnie dla Ciebie. Wybieraj najlepsze.

Sprzedawaj w swoim sklepie

Centralnie zarządzaj asortymentem swojego sklepu dodając dowolne towary z rynku bez konieczności uprzedaniego kupowania produktów wykorzystując dropshipping i mechanizm cen jednostkowych. Produkty z Targiem.pl mogą być już dzisiaj w Twoim systemie sprzedaży.


TARGIEM.PL handel hurtowy TARGIEM.PL handel hurtowy